Ana Sayfa » Halı » Angora Halı Modelleri 2014

Angora Halı Modelleri 2014

 

2001 seneninde Gaziantep 3. Örgütlü endüstri bölgesinde heyetmiş olan Angora Halı, geçmişten gelen ananesel kilim dokumacılığındaki deneyimlerini 21. asır teknolojisi ile birleştirmeyi muvaffak olarak ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan iyi bir firma yolunda hızla ilerlemektedir. Müessesesel kimlik ile ilgili kendini ispat eden firma 400 çalışanı 35.000 m2 kapalı alanı ile Gaziantepin en büyük firmaları arasında yer alan Angora Halı senelik 3.5 milyon m2 halı üreterek iç ve dış pazar hissenini gün geçtikçe arttırarak büyüyen firmanın ürettiği birbirinden güzel halılara görünce kalitenin farkına hemen varıyor insan.


Bir önceki yazımız olan Yatak Odalarınıza Harika Dekoratif başlıklı makalemizde dekoratif yatak odası modelleri, yatak odası için dekoratif ayna ve yatak odası için dekoratif ürünler hakkında bilgiler verilmektedir.

Angora Halı Modelleri 2014 Hakkında Yorum Yaz
Ev Modası, eviniz için hayal ettiklerinizi size özel mobilya modelleri ile gerçeğe dönüştürür.

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Ev Modası ferah ortamlarda yaşamak, ideal dekorasyonla rahatlığın yanında estetiğe de dikkat edenler için en iyi hizmeti göz alıcı tasarımlarla sunan bir Mobilya Dekorasyon Sitesidir.